header

Contact

Bel mij bij voorkeur terug op

Man Vrouw Geen voorkeur

 


BRAQUE Bussum
Herenstraat 11
1404 HA Bussum

Anita Kruys
anita@instituutbraque.nl
06 - 539 392 32
BRAQUE Ermelo
Oranjelaan 12
3851 RK Ermelo

Annette Filippo
annette@instituutbraque.nl
06 - 512 418 86
BRAQUE Haarlem
De Egelantier
Gasthuisvest 47
2011 EV Haarlem

Susanne Kruys
susanne@instituutbraque.nl
06 - 549 359 29

Sandra Maks
sandra@instituutbraque.nl
06 - 516 877 84

Wouter Zuurbier
wouter@instituutbraque.nl
06 - 505 010 93

Voor meer informatie of het maken van een afspraak kun je ook mailen of bellen:
contact@instituutbraque.nl
06 - 131 818 83


De ervaringsverhalen zijn geanonimiseerd, de bijbehorende beelden willekeurig. Elke overeenkomst met de werkelijkheid berust op toeval.
© fotografie Anita Kruys
Met tijd en aandacht samen stil staan bij jouw verhaal. Zo ontdek je wat zin geeft, wat je inspireert en wat je werkelijk wilt
Sandra Maks

ONDERNEMEN

Ben jij je bewust van wat je werkelijk wil?

Meer lezen

ONDERNEMEN

Ben jij je bewust van wat je werkelijk wil?

Meer lezen
BRAQUE
Coaching   Cursussen   Opleiding
contact@instituutbraque.nl
06 - 131 818 83
KvK 61447463

Algemene Voorwaarden
Privacy Statement